PRONÁJEMPROSTOR.CZ

Ikona mailu

pronajem@qproperty.cz

Ikona telefonu

+420 221 595 780

OkresNalezeno nemovitostí: 77

Pronájem kanceláře 86 m² Žďár nad Sázavou

Nabízíme k pronájmu ucelený celek kanceláří ve Žďáru nad Sázavou. Součástí celku je i sociální zázemí. Objekt se nachází v centru města na více ..

900,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správe - Zábřeh + celá ČR

Nabízíme k pronájmu kanceláře v Zábřehu. Jedná se o kanceláře různých výměr vhodné pro jakýkoliv účel. Objekt se nachází nedaleko centra více ..

500,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Ústí nad Labem + celá ČR

Nabízíme k pronájmu menší i větší kanceláře v administrativní budově v klidné části Ústí nad Labem. Při odběru většího počtu kanceláří více ..

600,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Slaný + celá ČR

Nabízíme k pronájmu kanceláře v administrativním objektu v centru města Slaného přímo na náměstí. Možnost parkování ve dvoře objektu. V více ..

750,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Rychnov nad Kněžnou + celá ČR

Nabízíme k pronájmu pěkné kanceláře v centru města Rychnova nad Kněžnou. Kanceláře jsou různých výměr a jsou vhodné na jakýkoliv účel. Lze je více ..

700,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Opava + celá ČR

Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru města Opavy. Jedná se o kanceláře různých výměr. Je možno je využít na jakýkoliv účel a libovolně více ..

400,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Nymburk + celá ČR

Nabízíme k pronájmu krasné kanceláře v Nymburku. Kanceláře jsou různých výměr a lze je libovoně stavebně upravit. Budova se nachází nedaleko více ..

1 000,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Moravská Třebová + celá ČR

Nabízíme kanceláře v Moravské Třebové. Jedná se o kanceláře různých výměr. Objekt, ve kterém se nachází je situován přímo na náměstí. V okolí více ..

700,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Litoměřice + celá ČR

Nabízíme k pronájmu kanceláře v Litoměřicích. Jedná se o kanceláře různých výměr vhodné pro jakýkoliv účel. Budova se nachází v centru města více ..

700,0 Kč

Kancelář vhodná k účelu insolvenčního správce - Kutná Hora + celá ČR

Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru města Kutná Hora. Jedná se o kanceláře různých výměr vhodné pro drobné živnostníky i pro vetší více ..

500,0 Kč

« První | Předchozí | 2 3 4 5 6 | Další | Poslední »