PRONÁJEMPROSTOR.CZ

Ikona mailu

pronajem@qproperty.cz

Ikona telefonu

+420 221 595 780

Kanceláře, show room a laboratoř k pronájmu, 254 m2 - Praha 5

Nabízíme kancelářské prostory k pronájmu bez provize od 1.3.2022, show room a laboratoř o velikosti 254 m2 k pronájmu v komplexu budov Pekařská Office. Prostory se nachází ve 3. patře a mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku v rámci jednotky.

Pekařská Office se skládá ze dvou menších administrativních objektů Pekařská 16 a Pekařská 14 na ulici Pekařská s rodinnou atmosférou a facility správou objektu sídlící přímo v budově.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost jak MHD (stanice metra Nové Butovice 6 min chůze, 3 min zastávka Nušlova) tak autem (dálnice D5 do Německa směr Plzeň, Norimberk, Pražský okruh, letiště 15 minut autem atp.).
Nájemci mají k dispozici centrální recepci s 24/7 přístupem a ostrahou objektu. Přístup za pomocí magnetických karet. Otvíratelné okna a venkovní žaluzie. Plně klimatizované prostory. Profesionální a zrekonstruovanou kantýnu ve vedlejší budově. Samostatné příruční sklady k pronájmu v suterénu budovy - až 22 m2. Budova je obsazena a to renomovanými tradičními společnostmi z nejrůznějších sektorů činnosti. Budova nabízí možnost parkování přímo u budovy (parking ratio 1:47), reklamní plochy na budově k pronájmu a spolehlivé služby profesionálního property a facility managementu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám jednotku ukážeme.


 

další (5) fotky
Cena 12,0 EUR za m2/měsíc
Poznámka k ceně služby 100 Kč/m2/měsíc + vlastní spotřeba el. energie
Typ transakce Pronájem
Typ nemovitosti Komerční
Dispozice [Komerční] Kanceláře
Vlastnictví Osobní
Užitná plocha 254 m2
Typ konstrukce Skeletová
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Energetický průkaz: PENBP14-1627314028.pdf
Patro 3
Vytápění plynové-ústřední
Vybavení částečně zařízeno
Obec Praha 5
Ulice Pekařská
MÁM ZÁJEM o "Kanceláře, show room a laboratoř k pronájmu, 254 m2 - Praha 5"