PRONÁJEMPROSTOR.CZ

Ikona mailu

pronajem@qproperty.cz

Ikona telefonu

+420 221 595 780

Pronájem kanceláří Praha 5, cca 150 m2

Nabízíme kancelářské prostory bez provize s možností otevřených i dělitelných kanceláří v komplexu menších administrativních budov Pekařská Office


Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost jak MHD (stanice metra Nové Butovice - 6 min chůze, zastávka autobusu 3 min) tak autem ( přímý přístup na dálnici D5 do Německa směr Plzeň, Pražský okruh, letiště 10 minut autem atp.).
Nájemci mají k dispozici centrální recepci s 24/7 přístupem a ostrahou objeku. Přístup za pomocí magnetických karet. Profesionální nově zrekonstruovanou kantýnu ve vedlejší budově. Samostatné příruční sklady k pronájmu v suterénu budovy. Otvíratelné okna a venkovní žaluzie. Klimatizované prostory.  Prostory mají nové sdílené sociální zařízení a novou sdílenou kuchyňku.

Budova je obsazena a to renomovanými tradičními společnostmi z nejrůznějších sektorů činnosti. Budova nabízí možnost parkování přímo u budovy, reklamní plochy na budově k pronájmu a spolehlivé služby profesionálního property a facility managementu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat rádi Vám jednotku ukážeme.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena k jednání dle délky nájmu a rozsahu stavebních úprav.

další (8) fotky
Cena 12,0 EUR za m2/měsíc
Poznámka k ceně služby 100 Kč/m2/měsíc + vlastní spotřeba elektřiny
Typ transakce Pronájem
Typ nemovitosti Komerční
Dispozice [Komerční] Kanceláře
Vlastnictví Osobní
Užitná plocha 150 m2
Typ konstrukce Skeletová
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Energetický průkaz: PENBP14-1612515952.pdf
Patro 1
Vytápění plynové-ústřední
Obec Praha 5
Ulice Pekařská
MÁM ZÁJEM o "Pronájem kanceláří Praha 5, cca 150 m2"