PRONÁJEMPROSTOR.CZ

Ikona mailu

pronajem@qproperty.cz

Ikona telefonu

+420 221 595 780

Kanceláře k pronájmu, Praha 5, Nové Butovice - 1054 m2

Nabízíme k pronájmu bez provize exkluzivní kancelářské prostory v moderní administrativní budově Avenir E v lokalitě Prahy 5 - Nové Butovice. Budova je součástí areálu Avenir Business Park, který se skládá celkem ze 3 budov s moderním campusem s odpočinkovou a relaxační zónou pro vaše zaměstnance. Pingpongový stůl, zastíněné posezení a kantýna v rámci atria. Mezinárodní školka Villa Luna přímo v budově. Kolárna pro cyklisty v suterénu budovy - cesta na kole do centra přes Prokopské údolí. 

Nabízíme jednotku umístěnou ve 4. patře o výměře 1054 m2 - volné od 01.01.2021.

Kancelářské prostory profitují z umístění v exkluzivní lokalitě Prahy 5 vedle obchodního centra Nové Butovice s širokými možnostmi stravování, obchodů a služeb a volnočasovými aktivitami. Nájemci budovy Aveniru E mají možnost využít speciálních slev přichystaných speciálně pro ně obchodním centrem Nové Butovice. Stanice metra Nové Butovice je vzdálena necelých 300 m. Přímo před hlavním vstupem do areálu je zastávka městských autobusových linek (137, 904). Příjezd autem je zajištěn po Radlické ulici a příjezdové komunikaci přímo do podzemních garáží. 
V budově je možné si pronajmout sdílenou zasedací místnost určenou pro větší porady až 16 osob, vybavenou nábytkem společnosti MDD.

Jednotka je vybavena zdvojenými podlahami s kobercem, podhledy, otvíratelná okna s venkovními žaluziemi s vlastními ovládacími prvky, vestavěnými světly, kuchyňkou, toaletami, přípojkami na elektřinu, vytápěním, klimatizací a ventilací. Přístup na magnetické karty, 3 vysokorychlostní výtahy v budově, 24/7 ostraha objektu, centrální reprezentativní recepce s posezením, bezbariérový přístup v celé budově.

Možnost parkování v podzemních garážích budovy. K jednotce nabízíme 17 parkovacích míst za měsíční poplatek 90 Eur/místo/měsíc + DPH. Více parkovacích míst je možné dopronájmout v podzemních garážích obchodního centra Nové Butovice za obdobnou cenu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

další (19) fotky
Cena 13,5 EUR za m2/měsíc
Poznámka k ceně cena k jednání, služby 4 EUR/m2/měsíc + vlastní spotřba elektřiny
Typ transakce Pronájem
Typ nemovitosti Komerční
Dispozice [Komerční] Kanceláře
Užitná plocha 1054 m2
Typ konstrukce Skeletová
Stav nemovitosti Velmi dobrý
Energetický průkaz: PENB_AvenirE-1580287245.pdf
Patro 4
Vytápění plynové-ústřední
Obec Praha
Ulice Radlická 751/113e
MÁM ZÁJEM o "Kanceláře k pronájmu, Praha 5, Nové Butovice - 1054 m2"